EN TR
Kurumsal Çözümler Yetkinlikler Haberler Kariyer İletişim

RST’ DE KARİYER

İnsan Kaynakları, her çalışanın ayrı bir değer olduğunu kabul eden, şeffaflık, dürüstlük, çalışanların mutluluğu, güvenilirlik değerlerini ön planda tutan, insana ve bilgiye önem veren, güven ve saygının hâkim olduğu, katılımcılığın değer gördüğü, proaktif yaklaşımların benimsendiği, yönetim anlayışı ile yola devam etmektedir.

RST’nin başarısındaki en önemli unsur çalışanlarıdır. Hedeflerini ve yetkinliklerini sürekli olarak geliştiren, sorumluluk almaya istekli her kademedeki çalışanımızın en etkin şekilde değerlendirilmesi, gelişimlerinin sağlanması önceliklerimiz arasındadır.


AÇIK POZİSYONLAR

Şirketimizdeki iş olanaklarına kariyer.net üzerinden yayınladığımız ilanlardan ulaşılabilirsiniz. Açık pozisyonlar için başvurularınızı kariyer.net üzerinden, aday havuzuna eklenmek üzere detaylı özgeçmişinizi ”İş Başvuru Formu’u linkinden iletebilirsiniz.


STAJ OLANAKLARI

RST olarak çalışkan, dinamik ve genç insanlara şirketimiz bünyesinde her yıl yaz dönemi boyunca staj olanağı sunmaktayız. Staj yapmak isteyen öğrencilerin öğrenimleri gereği stajlarının zorunlu olması ve yaz döneminde 4 yıllık fakültelerin 3.veya 4. sınıfını bitiriyor olmaları başvuru yapabilmeleri için ön şarttır.

Staj başvurusu kabul dönemleri her yıl 15 Şubat – 01 Nisan tarihleri arasında gerçekleşir. Başvurularınızı “Staj Başvuru Formu” linkinden iletebilirsiniz.